Perusta kotisi
kestävälle katolle!
Keminmaan Puurakenne Oy:lle on myönnettu CE-sertifiointi tuotteiden valmistuksen ja laadunvarmistuksen johdosta.

YHTEYSTIEDOT

Keminmaan Puurakenne Oy
Teollisuuskylänraitti 2
94450 Keminmaa

 

 

Puhelin: (Soneran soittajahinta on lanka- ja matkapuhelinliittymästä yritysnumeroihin (0207...)  1.12.2015 alkaen 8,35 snt/puhelu +16,69snt/min alv 24%)
Myynti: 020 743 3599 
Tuotanto/Kuljetukset:    040 5332 444
Vaihde: 020 743 3590

s-posti: myynti@kpr.fi

Risto Kivilahti
toimitusjohtaja
040 5348 685
risto.kivilahti@kpr.fi

Ari Holappa
Hallituksen puheenjohtaja
020 7433 591
ari.holappa@kpr.fi

 

MYYNTI

Petri Tomminen
myyntipäällikkö
020 7433 599
petri.tomminen@kpr.fi

Tuomas Mokko
myyntineuvottelija
040 1388 348
tuomas.mokko@kpr.fi

 

SUUNNITTELU 

Janne Tuomela
Suunnittelupäällikkö 
040 8201 079
janne.tuomela@kpr.fi 

Sami Lackman 
suunnittelu, IT-järjestelmän ylläpito
040 820 0258
sami.lackman@kpr.fi

Jarmo Kajava
Suunnittelija
040 8201 193
jarmo.kajava@kpr.fi

Janne Kittilä 
Suunnittelija
040-508 9390
janne.kittila@kpr.fi 

 

TOIMISTO 

Anita Kivilahti 
kirjanpito, ostoreskontra, palkanlaskenta
040 5011 650
anita.kivilahti@kpr.fi

Eeva-Liisa Peltonen
myyntireskontra, tilausten vastaanotto,palkanlaskenta
020 7433 590
tilaus@kpr.fi

Jenni Kivilahti
myyntireskontra, tilausten vastaanotto 
020 7433 590
tilaus@kpr.fi

 

TUOTANTO 

Markku Harri
tuotantopäällikkö
040 5332 444
markku.harri@kpr.fi

 

 

Pääosa henkilökunnastamme linjan avajaisissa 2012


 

 

 

Graafinen aineisto

 

YHTEYSTIEDOT

Keminmaan Puurakenne Oy
Teollisuuskylänraitti 2
94400 Keminmaa

Myynti: 020 7433 599
Tuotanto/kuljetukset: 040 5332 444     
Vaihde: 020 7433 590

s-posti: myynti@kpr.fi
Y-tunnus: FI 0836459-7

Verkkolaskuoperaattori: DABAFIHH
Verkkolaskuosoite: FI8189400710213048