Yhteystiedot

Keminmaan Puurakenne Oy
Teollisuuskylänraitti 2
94450 Keminmaa

Puhelin: (Soneran soittajahinta on lanka- ja matkapuhelinliittymästä yritysnumeroihin (0207…) 1.12.2015 alkaen 8,35 snt/puhelu +16,69 snt/min alv 24 %)
Myynti: 020 743 3599
Tuotanto/kuljetukset: 040 5332 444
Vaihde: 020 743 3590

s-posti: myynti@kpr.fi

Risto Kivilahti
toimitusjohtaja
040 5348 685
risto.kivilahti@kpr.fi

Ari Holappa
hallituksen puheenjohtaja
020 7433 591
ari.holappa@kpr.fi

Myynti

Petri Tomminen
myyntipäällikkö
020 7433 599
petri.tomminen@kpr.fi

Tuomas Mokko
myyntineuvottelija
040 1388 348
tuomas.mokko@kpr.fi

Suunnittelu

Janne Tuomela
suunnittelupäällikkö
040 8201 079
janne.tuomela@kpr.fi

Sami Lackman
suunnittelu, IT-järjestelmän ylläpito
040 820 0258
sami.lackman@kpr.fi

Janne Kittilä
suunnittelija
040-508 9390
janne.kittila@kpr.fi

Toimisto

Anita Kivilahti
Toimistopäällikkö
kirjanpito, ostoreskontra, palkanlaskenta
040 5011 650
anita.kivilahti@kpr.fi

Jenni Kivilahti
myyntireskontra, tilausten vastaanotto
020 7433 590
tilaus@kpr.fi

Jaana Kämäräinen
tilausten vastaanotto
020 7433 590
tilaus@kpr.fi

Tuotanto

Markku Harri
tuotantopäällikkö
040 5332 444
markku.harri@kpr.fi

Yhteystiedot