Ge ditt hem
ett hållbart tak!
Keminmaan Puurakenne Oy har tilldelats CE-certifiering för tillverkning och kvalitetssäkring av sina produkter.

Kontaktuppgifter

Keminmaan Puurakenne Oy
Teollisuuskylänraitti 2
94400 Keminmaa

Karta

Telefon:
Försäljning: +46 906954599

Växel: 020 743 3590


e-post: info@kpr.fi

 

Risto Kivilahti
Verkställande direktör
040 5348 685
risto.kivilahti@kpr.fi

 

Ari Holappa
Styrelseordförande
020 7433 591
ari.holappa@kpr.fi

 

Petri Tomminen
säljare
020 7433 599
petri.tomminen@kpr.fi

Tuomas Mokko
säljare
+46 906954599
tuomas.mokko@kpr.fi

 

Janne Tuomela
Planeringschef 
020 7433 593
janne.tuomela@kpr.fi 

 

Sami Lackman 
Planerare 
040 820 0258
sami.lackman@kpr.fi

Janne Kittilä 
Planerare 
040-508 9390
janne.kittila@kpr.fi

 

Anita Kivilahti 
kirjanpito, ostoreskontra, palkanlaskenta
020 7433 597
anita.kivilahti@kpr.fi

 

 

Markku Harri
Produktionschef
020 7433 596
markku.harri@kpr.fi

 
 

 

Graafinen aineisto

 

KONTAKTUPPGIFTER

Keminmaan Puurakenne Oy
Teollisuuskylänraitti 2
94400 Keminmaa

Försäljning:
Tuomas Mokko
+46 906954599
tuomas.mokko@kpr.fi

Växel: 020 7433 590